SUPA24
Autre
Autre
Autre
280 262 €
(4 449 € / m²)
Vente
4
1
63 m²
Urocza, Warszawa

chambre à coucher4
plat63 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Polecam 4-pokojowe, wychodzące na 3 strony świata, słoneczne mieszkanie w Wawrze - nieopodal stacji PKP Wawer. 3 oddzielne sypialnie oraz salon z jada...

Sol:
2. étage de 2
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

Urocza, Warszawa
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

K3 Nieruchomości

Dorota Rakfalska