SUPA24
Autre
Autre
Autre
216 597 €
(2 850 € / m²)
Vente
3
1
76 m²
Pomorska, Warszawa

chambre à coucher3
plat76 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42m² z obszernym balkonem. To idealna propozycja dla rodziny - lokal oferuje znaczną...

Sol:
1. étage de 3
Âge de l'offre: 31jours
Mis à jour: 15jours

Localités

Pomorska, Warszawa
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

GOOD LIFE PL GOOD LIFE PL

Łukasz Szymczak