SUPA24
Autre
Autre
Autre
73 086 €
(2 707 € / m²)
Vente
1
1
27 m²
Grudziądzka, Toruń

chambre à coucher1
plat27 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Apartament inwestycyjny  z balkonem w spokojnej okolicy - ToruńNa sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej z najbard...

Sol:
1. étage de 4
Âge de l'offre: 311jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Grudziądzka, Toruń
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Bartosz Samorek