SUPA24
Autre
Autre
Autre
105 709 €
(1 555 € / m²)
Vente
3
1
68 m²
Hugo Kołłątaja, Świdnik

chambre à coucher3
plat68 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 68 m², położoną pod jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów w Lublinie – przy u...

Sol:
1. étage de 3
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Hugo Kołłątaja, Świdnik
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOME - estate

Olga Komajda