SUPA24
Autre
Autre
Autre
159 184 €
(2 567 € / m²)
Vente
3
1
62 m²
Solidarności, Rzeszów

chambre à coucher3
plat62 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,20 m², położone w Rzeszowie przy ulicy Solidarności. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszcz...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Solidarności, Rzeszów
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

KWADRACIAK

Dawid Rychel