SUPA24
Autre
Autre
Autre
164 514 €
(1 982 € / m²)
Vente
4
1
83 m²
Lubelska, Rzeszów

chambre à coucher4
plat83 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na os...

Sol:
5. étage de 8
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Lubelska, Rzeszów
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

GJ Partners s.c.

Paulina Bizoń