SUPA24
Autre
Autre
Autre
136 154 €
(3 094 € / m²)
Vente
2
1
44 m²
Lubelska, Rzeszów

chambre à coucher2
plat44 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. N...

Sol:
3. étage de 8
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Lubelska, Rzeszów
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

GJ Partners s.c.

Gabriela Mucha