SUPA24
Autre
Autre
Autre
188 424 €
(2 812 € / m²)
Vente
2
1
67 m²
Fircowskiego, Rzeszów

chambre à coucher2
plat67 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Rzeszowa. Położone na parterze zabytkowej kamienicy, w okolicy ulic 3-go Maja, Jagiellońskiej i Zygmuntowskie...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 261jours
Mis à jour: 41jours

Localités

Fircowskiego, Rzeszów
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Łukasz Syrnik