SUPA24
Autre
Autre
Autre
152 705 €
(1 363 € / m²)
Vente
4
1
112 m²
Juliusza Słowackiego, Przemyśl

chambre à coucher4
plat112 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Sprzedam przestronne (112,70m2) i komfortowe mieszkanie przy ul. Słowackiego w Przemyślu.
Opis i układ:
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kam...

Paramètres

Généré par l'IA

Lumière naturellePlancher en boisChausséeAprès reconstruction

Sol:
3. étage de 4
Âge de l'offre: 97jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Juliusza Słowackiego, Przemyśl
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Agencja nieruchomości "POLSKIE MIESZKANIE"

Robert - Agencja nieruchomości "Polskie mieszkanie"