SUPA24
Autre
Autre
Autre
129 295 €
(3 803 € / m²)
Vente
2
1
34 m²
Wojciecha Kossaka, Pruszcz Gdański

chambre à coucher2
plat34 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego - po generalnym remoncie
Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie poł...

Sol:
2. étage de 2
Âge de l'offre: 25jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Wojciecha Kossaka, Pruszcz Gdański
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Grzegorz Bielski