SUPA24
Autre
Autre
Autre
376 146 €
(5 083 € / m²)
Vente
Atypique
1
74 m²
Zwierzyniecka, Poznań

chambre à coucheratypical
plat74 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

LUKSUSOWY APARTAMENT | ZAJEZDNIA | WIDOK NA ZIELEŃ | 3 POKOJE Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament wykończony w najwyższym standardzie, położony na ostatn...

Sol:
5. étage de 5
Âge de l'offre: 15jours
Mis à jour: 12jours

Localités

Zwierzyniecka, Poznań
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Weronika Marcinek