SUPA24
Autre
Autre
Autre
93 968 €
(1 516 € / m²)
Vente
3
1
62 m²
Ludwika Zamenhofa, Piła

chambre à coucher3
plat62 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

NA SPRZEDAŻ! ATRAKCYJNE , przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu Staszyce w Pile! Mieszkanie o pow. 62,5m2, położone na IV...

meublé
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Ludwika Zamenhofa, Piła
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Grupa Furman Nieruchomości

Michał Paterski