SUPA24
Autre
Autre
Autre
83 836 €
(1 823 € / m²)
Vente
2
1
46 m²
Świętego Jana, Pabianice

chambre à coucher2
plat46 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez PCC BEST...

Sol:
3. étage de 3
Âge de l'offre: 33jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Świętego Jana, Pabianice
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BESTATE Wrocław

Barbara Kolasa