SUPA24
Autre
Autre
Autre
82 429 €
(2 228 € / m²)
Vente
2
1
37 m²
Franciszka Kleeberga, Lublin

chambre à coucher2
plat37 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

| Ciepłe i słoneczne - mieszkanie o pow. 37,5 m 2 , położone na 4 piętrze w wieżowcu. Lokal składa się z: - przedpokoju - łazienki z kabiną prysznico...

Sol:
4. étage de 10
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Franciszka Kleeberga, Lublin
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ANMA - MK

Kamil Kowalczyk