SUPA24
Autre
Autre
Autre
82 210 €
(1 713 € / m²)
Vente
2
1
48 m²
Wólczańska, Łódź

chambre à coucher2
plat48 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Mieszkanie na parterze!
Wejście prosto z bramy do klatki dzielonej tylko z 1 sąsiadem/ lokatorem ( wspólny korytarz)
2 pokoje
1 mały z wejściem z prze...

Gaz
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

Wólczańska, Łódź
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOME - estate

Agnieszka Marczak