SUPA24
Autre
Autre
Autre
108 485 €
(1 839 € / m²)
Vente
3
1
59 m²
Pabianicka, Łódź

chambre à coucher3
plat59 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie stanowiące odrębną własność, usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętr...

meublé
Âge de l'offre: 426jours
Mis à jour: 425jours

Localités

Pabianicka, Łódź
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BESTATE Wrocław

Wiesława Stasiak