SUPA24
Autre
Autre
Autre
424 179 €
(1 753 € / m²)
Vente
5
1
242 m²
Grudziądzka, Kwidzyn

chambre à coucher5
plat242 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 242,30 m² w samym sercu miasta z zadaszonym parkingiem i wideodomofonemUnikalna oferta sprzedaży przest...

Sol:
1. étage de 1
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Grudziądzka, Kwidzyn
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Kamila Kojak-Chodorowska