SUPA24
Autre
Autre
Autre
70 182 €
(1 276 € / m²)
Vente
2
1
55 m²
Augusta Lewakowskiego, Krosno

chambre à coucher2
plat55 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Krótki opis nieruchomościMamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Krośnie, przy ul. Lewak...

Autre
Âge de l'offre: 80jours
Mis à jour: 80jours

Localités

Augusta Lewakowskiego, Krosno
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

KWADRACIAK

Kamil Majewski