SUPA24
Autre
Autre
Autre
132 824 €
(3 162 € / m²)
Vente
2
1
42 m²
Osiedle Na Wzgórzach, Kraków

chambre à coucher2
plat42 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na os. na Wzgórzach, Wzgórza KrzesławickieENGLISH VERSION BELOWLOKALIZACJADzielnica: Wzgórza KrzesławickieUlica: ...

Autre
Âge de l'offre: 478jours
Mis à jour: 438jours

Localités

Osiedle Na Wzgórzach, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REBIS REBIS

Wiktor Dębski