SUPA24
Autre
Autre
Autre
199 951 €
(3 389 € / m²)
Vente
3
1
59 m²
Adama Staszczyka, Kraków

chambre à coucher3
plat59 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 59,51 m², Kraków, ul. Adama Staszczyka Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny nr 38 położony na III (ostatnim) ...

Sol:
3. étage de 3
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Adama Staszczyka, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Barbara Nazarewicz