SUPA24
Autre
Autre
Autre
151 907 €
(2 813 € / m²)
Vente
3
1
54 m²
Tomasza Janiszewskiego, Kraków

chambre à coucher3
plat54 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomuni...

Sol:
4. étage de 4
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Tomasza Janiszewskiego, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Jakub Obcowski