SUPA24
Salon
Salon
Salon
161 991 €
(3 447 € / m²)
Vente
2
1
47 m²
Aleja Adama Mickiewicza, Kraków

chambre à coucher2
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

|
2 pokoje / ul. Krasińskiego / przy Jubilacie / Wawel / wysoki parter / balkon / inwestycyjne

Układ i powierzchnia:

- 2 pokoje z aneksem kuch...

Autre
Âge de l'offre: 11jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Aleja Adama Mickiewicza, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Bracia Sadurscy Nieruchomości