SUPA24
Autre
Autre
Autre
230 498 €
(4 116 € / m²)
Vente
2
1
56 m²
Poznańska, Kraków

chambre à coucher2
plat56 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Do sprzedaży dwupokojowy apartament przy ulicy Poznańskiej. Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Kamienice Herbowe. Niska zabudowa osiedla...

Sol:
2. étage de 6
Âge de l'offre: 8jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Poznańska, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Nest Brokers Estate Agency

Patryk Solecki