SUPA24
Autre
Autre
Autre
231 109 €
(3 611 € / m²)
Vente
3
1
64 m²
Józefa Wybickiego, Kraków

chambre à coucher3
plat64 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Krakowa - Krowodrza Górka. To pro...

Sol:
6. étage de 7
Âge de l'offre: 47jours
Mis à jour: 47jours

Localités

Józefa Wybickiego, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Livinder

Maja Nawrot