SUPA24
Autre
Autre
Autre
164 621 €
(3 503 € / m²)
Vente
3
1
47 m²
Świętej Rodziny, Kraków

chambre à coucher3
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m², znajdujące się w Krakowie - os. Kalinowe. Mieszkanie znajduje się na 2...

Sol:
2. étage de 4
Âge de l'offre: 242jours
Mis à jour: 22jours

Localités

Świętej Rodziny, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Aleksandra Kicwak