SUPA24
Autre
Autre
Autre
172 867 €
(2 881 € / m²)
Vente
3
1
60 m²
Profesora Bronisława Geremka, Kraków

chambre à coucher3
plat60 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Sprzedam 3-pok mieszkanie na Klinach z dużym balkonem od południa, ul. Geremka Możliwość zakupu miejsca garażowego Do sprzedaży mam przyjemność zapre...

Autre
Âge de l'offre: 317jours
Mis à jour: 315jours

Localités

Profesora Bronisława Geremka, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Julia Tarkowska