SUPA24
Autre
Autre
Autre
187 483 €
(3 073 € / m²)
Vente
3
1
61 m²
Ludwika Rydygiera, Kraków

chambre à coucher3
plat61 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Praktycznie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, które łączy zarówno funkcjonalność oraz znakomitą lokalizację!Mieszkanie składa s...

Autre
Âge de l'offre: 445jours
Mis à jour: 445jours

Localités

Ludwika Rydygiera, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

SUPEROPCJA

Patrycja Wawrzyniak-Czoch