SUPA24
Autre
Autre
Autre
91 633 €
(1 992 € / m²)
Vente
3
1
46 m²
Grochowska, Kołobrzeg

chambre à coucher3
plat46 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Lęborskim.
Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze - w IV piętrowym budynku składa się z:

Sol:
3. étage de 4
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Grochowska, Kołobrzeg
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Paulina Zielińska