SUPA24
Autre
Autre
Autre
186 154 €
(2 516 € / m²)
Vente
3
1
74 m²
Gryfitów, Kołobrzeg

chambre à coucher3
plat74 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w Kołobrzegu przy ul. Gryfitów nr. 3 w nowoczesnej inwestycji Oaza z 2011 r...

Sol:
3. étage de 3
Âge de l'offre: 39jours
Mis à jour: 27jours

Localités

Gryfitów, Kołobrzeg
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz

Robert Małkiewicz