SUPA24
Autre
Autre
Autre
138 953 €
(3 563 € / m²)
Vente
2
1
39 m²
Koszalińska, Kołobrzeg

chambre à coucher2
plat39 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę bardzo atrakcyjnego 2 - pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,62 m2 z balkonem położonego na parter...

Autre
Âge de l'offre: 110jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Koszalińska, Kołobrzeg
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz

Mirosław Dąbrowski