SUPA24
Autre
Autre
Autre
79 855 €
(2 101 € / m²)
Vente
2
1
38 m²
Przejazd, Kielce

chambre à coucher2
plat38 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na s...

Sol:
1. étage de 2
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Przejazd, Kielce
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

TWOJE M KIELCE

Tomasz Kiek