SUPA24
Autre
Autre
Autre
122 245 €
(3 304 € / m²)
Vente
2
1
37 m²
Artylerzystów, Kielce

chambre à coucher2
plat37 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 37,66 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji Park Sosnowy I...

Sol:
1. étage de 4
Âge de l'offre: 178jours
Mis à jour: 6jours

Localités

Artylerzystów, Kielce
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

PROPERCO SARACEN

Wojciech Rusin