SUPA24
Autre
Autre
Autre
194 210 €
(2 490 € / m²)
Vente
4
1
78 m²
Wita Stwosza, Katowice

chambre à coucher4
plat78 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Wita Stwosza, Katowice
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela