SUPA24
Autre
Autre
Autre
148 570 €
(1 351 € / m²)
Vente
3
1
110 m²
Szukalice, gmina Żórawina

chambre à coucher3
plat110 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Zapraszam do zapoznania się z  ofertą sprzedaży lokalu  mieszkalnego o powierzchni 76,10 m² znajdującego się na parterze domu dwurodzinnego. Przed...

Autre
Âge de l'offre: 458jours
Mis à jour: 438jours

Localités

Szukalice, gmina Żórawina
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Dorota Kulig