SUPA24
Autre
Autre
Autre
129 558 €
(1 222 € / m²)
Vente
4
1
106 m²
Polna, gmina Wieliczka

chambre à coucher4
plat106 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseOui

Description

Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojow...

meublé
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Polna, gmina Wieliczka
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Barbara Nazarewicz