SUPA24
Autre
Autre
Autre
229 764 €
(1 596 € / m²)
Vente
5
1
144 m²
Grabówki, gmina Wieliczka

chambre à coucher5
plat144 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 143,86 m², które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodzin lub które może...

Autre
Âge de l'offre: 60jours
Mis à jour: 32jours

Localités

Grabówki, gmina Wieliczka
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

SUPEROPCJA

Monika Lambrianidis-Wójcik