SUPA24
Autre
Autre
Autre
56 522 €
(844 € / m²)
Vente
4
1
67 m²
Tadeusza Kościuszki, gmina Węgorzyno

chambre à coucher4
plat67 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Węgorzyno.
Nieruchomość o powierzchni użytkowej 67,88m2 ...

Sol:
3. étage de 3
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Tadeusza Kościuszki, gmina Węgorzyno
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Nadolska