SUPA24
Autre
Autre
Autre
121 451 €
(3 374 € / m²)
Vente
1
1
36 m²
Wielicka, gmina Skawina

chambre à coucher1
plat36 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA - WIDOKOWE MIESZKANIE NA OSTATNIM PIĘTRZE Z DUŻĄ LOGGIĄ W PODGÓRZU - UL.WIELICKA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYS...

Sol:
9. étage de 9
Âge de l'offre: 12jours
Mis à jour: 8jours

Localités

Wielicka, gmina Skawina
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

KRAKOWSKA KAMIENICA

Krakowska Kamienica Joanna