SUPA24
Autre
Autre
Autre
110 454 €
(1 699 € / m²)
Vente
3
1
65 m²
Złote Łany, gmina Pszczyna

chambre à coucher3
plat65 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Zamieszkaj w sercu kultowego Nikiszowca – osiedla o niepowtarzalnym klimacie, historii i prestiżu. Tu czeka na Ciebie wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie...

Autre
Âge de l'offre: 484jours
Mis à jour: 435jours

Localités

Złote Łany, gmina Pszczyna
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Patrycja Barteczko