SUPA24
Autre
Autre
Autre
125 130 €
(2 051 € / m²)
Vente
3
1
61 m²
Powstańców Śląskich, gmina Olkusz

chambre à coucher3
plat61 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Mieszkania Olkusz Inwestycja ta to odzwierciedlenie zrealizowanego już budynku na tej samej ulicy w Olkuszu. Jest to unikalny dwupiętrowy, kameralny ...

Sol:
2. étage de 2
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Powstańców Śląskich, gmina Olkusz
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Grzegorz Zębala