SUPA24
Autre
Autre
Autre
39 024 €
(2 602 € / m²)
Vente
1
1
15 m²
Główna, gmina Miedźno

chambre à coucher1
plat15 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Do sprzedania pięknie wyposażona kawalerka inwestycyjna przy ul. Legionów w Łodzi.

Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone. Obecnie wynajmowane j...

meublé
Âge de l'offre: 485jours
Mis à jour: 448jours

Localités

Główna, gmina Miedźno
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Monika Malinowska