SUPA24
Autre
Autre
Autre
123 842 €
(2 692 € / m²)
Vente
2
1
46 m²
Klonowa, gmina Masłów

chambre à coucher2
plat46 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 46,21 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klono...

Sol:
4. étage de 4
Âge de l'offre: 8jours
Mis à jour: 8jours

Localités

Klonowa, gmina Masłów
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski