SUPA24
Autre
Autre
Autre
103 764 €
(1 526 € / m²)
Vente
3
1
68 m²
Podolany, gmina Gdów

chambre à coucher3
plat68 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseOui

Description

NOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ - PODOLANY (GMINA GDÓW) Spokój natury. Komfort nowoczesnego życia. Tylko 17 km od Krakowa. Z przyjemnością prezentuję atr...

Autre
Âge de l'offre: 134jours
Mis à jour: 129jours

Localités

Podolany, gmina Gdów
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Agnieszka Grün-Kierzkowska