SUPA24
Autre
Autre
Autre
89 495 €
(1 006 € / m²)
Vente
2
1
89 m²
Starowiejska, gmina Alwernia

chambre à coucher2
plat89 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360 Na sprzedaż duże mieszkanie na poddaszu w wyjątkowym budynku mieszkalnym dwulokalowym położonym w miejs...

Sol:
1. étage de 1
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Starowiejska, gmina Alwernia
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REMAX POLSKA

REMAX Invest