SUPA24
Autre
Autre
Autre
104 804 €
(2 495 € / m²)
Vente
2
1
42 m²
Chylońska, Gdynia

chambre à coucher2
plat42 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

2 pokoje z balkonem | dwustronne | świetna lokalizacja | Gdynia ChyloniaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,67 m², położone na parter...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Chylońska, Gdynia
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Sergiej Pochtovyi