SUPA24
Autre
Autre
Autre
134 116 €
(3 529 € / m²)
Vente
3
1
38 m²
Jagiellońska, Gdańsk

chambre à coucher3
plat38 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Oferuję bezpośrednio na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu przy Alei ...

Sol:
9. étage de 10
Âge de l'offre: 23jours
Mis à jour: 23jours

Localités

Jagiellońska, Gdańsk
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Dobra Oferta Pro

Daniel Jasina