SUPA24
Autre
Autre
Autre
49 441 €
(1 902 € / m²)
Vente
1
1
26 m²
Ełk

chambre à coucher1
plat26 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc o...

Autre
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Ełk
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski