SUPA24
Autre
Autre
Autre
160 181 €
(1 863 € / m²)
Vente
3
1
86 m²
Częstochowa

chambre à coucher3
plat86 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowy apartamentowiec zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Budynek został wybudowany w 1973 r. i jest po gruntownym re...

Sol:
2. étage de 2
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Częstochowa
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka