SUPA24
Autre
Autre
Autre
75 128 €
(1 633 € / m²)
Vente
3
1
46 m²
Macierzy Szkolnej, Cieszyn

chambre à coucher3
plat46 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług biura KONTUR NIERUCHOMOŚCI.
Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone na osiedlu Liburn...

Autre
Âge de l'offre: 293jours
Mis à jour: 293jours

Localités

Macierzy Szkolnej, Cieszyn
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

KONTUR Nieruchomosci

Michał Bala