SUPA24
Autre
Autre
Autre
84 785 €
(1 804 € / m²)
Vente
3
1
47 m²
Gajowa, Bydgoszcz

chambre à coucher3
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego w Bydgoszczy na ce...

Sol:
7. étage de 10
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Gajowa, Bydgoszcz
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Mateusz Kaczmarek